Raamatud 6, 7 ja 8

Algul ei saa vedama ja pärast ei saa pidama, ehk siis jõudsin Jaanuari kuuga läbi lugeda 8 raamatut. Eks sellele aitas kaasa see ka, et 6 neist olid Chris Foresteri kriminullid, mis ei ole väga paksud. Salvestasin kohe alguses Fabulas need 6 raamatut endale lugemiseks ning jube mõnus oli enne magama minekut neid endasse ahmida.

28.Raamat, mis on tõlgitud teisest keelest – “Chris Forester – Kord sa kahetsed”
30.Raamat, milles on alla 150 lehekülje – “Chris Forester – Ära süüdista mind”
39.Raamat, mille tegevus leiab aset suvel – “Chris Forester – Lõbus ja ohutu”

DSCF2096

Minu “raamatukogu” Fabulas. :)


Mainin kohe ära, et “Wanda sari” on veidike sassis seal hetkel, andsin ka tegijatele teada ja lubasid ära parandada. Igatahes esimene osa on “Ära süüdista mind”, teine osa tegelikult on “Wanda, sa oled meeletu” ja kolmas osa on “Kord sa kahetsed”. Fabulas on viimased kaks vastupidiselt, ehk siis teine osa kirjas kolmandana ning kolmas teisena. :)

Igatahes need viimased raamatud lausa lendasid mu käes. Pole mingi probleem ühe õhtuga raamat läbi lugeda. Kaasahaarav ning hirmsasti tahaks ju teada saada, kes siis mõrvar on ning mis tema motiiv oli. Mulle hakkavad kriminullid ikka aina enam meeldima. Kohati oli mõrvar täitsa aimatav aga kohati oli oli see ikka tõeline üllatus. Ajaviiteks suurepärane meelelahutus ja lugemine toob alati magusa une ka.

Tänu sellele, et ma pidevalt raamatus ja tahvlis viimasel ajal istun, on muud asjad (sealhulgas ka blogi) jäänud suhteliselt soiku, seega suured vabandused teile ning ma üritan ennast parandada. Luban endale vastu näppe anda joonlauaga, kui ma jälle laisaks muutunud ja teile midagi ei kirjuta. :)

Ilusat sõbrakuu algust! Ärge siis unustage oma sõpru meeles pidada ning seda ka muul ajal, kui ainult 14. veebruaril ;)

 

3 thoughts on “Raamatud 6, 7 ja 8

  1. Mulle kohe nii meeldib aegajalt su blogi sirvida ja näha, et ma ei ole ainus raamatutest ja muidu kirjandusest lugupidav inimene. :)
    Elukaaslane täna uuris juba minult, et millal ta välja hakkab kolima, kuna raamaturiiulid võtavad aina enam ruumi :D

    • Ma nii tahaks endale uut korralikku raamaturiiulit just, kuhu saaks kõik raamatud ilusti ritta seada. Praegu on mul üks ikea oma aga sinn aon kehva sättida neid raamatuid. On millest unistada lisaks raamatutele. Täna alustasin just “Lahkulööja” lugemist. Jube põnev, juba algus erinev filmist üsna palju. Oled seda lugenud? :)

      • Paraku ei ole. Hetkel on valdavas enamuses minu lugemisvaraks erinevad eriala ja kooliga seotud teosed. Oma lõbuks on pooleli Kari Levola “Jag vill” ja ootan suure õhinaga Kivisildniku luulekogusid, mis täna tellisin.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s