Väike DIY projekt

Mul aegajalt tulevad igasugu veidrad ideed ning DIY mõtted pähe. Vahel keerutan neid mõtteid pikemalt peas aga vahel kargan neile kohe kallale.

DSCF1918

Naabrinaisele valmistatud pilt.

Detsembris nägin mitmel pool internetis teksti “Kodu ilma koerata on lihtsalt maja”. Selle peale torkas mulle esimesena kohe pähe mu armas naabrinaine, kes väga hoolib oma kahest neljajalgsest sõbrast ning tekkis idee talle selline seinapilt teha. Tol korral läks üsna palju asju vussi aga lõpuks tulemus oli täitsa vahva. Sellest ajast alates olen aga peas veeretanud ideed ka vanematele väike sarnane üllatus teha.

Eile võtsingi lõpuks kätte ning otsustasin asja ära teha, et päris viimasele hetkele asja ei jätaks. Otsisin päeval sobiva fondi välja ning kirjutasin sellega vajaliku teksti. Seejärel kopeerisin selle paberile, liimisin veidi paksemale paberile ning lõikasin ükshaaval välja. Efekt on palju ägedam ükshaaval liimitud tähtedel, kui lihtsalt paberile joonistatud või trükitud tähtedel. Õhtul tegime kõige pealt paberile käe ning jala jälje ning kui Matu magama läks, hakkasin mina tähti liimima. Tulemus tuli isegi parem, kui ma vaimusilmas ette nägin. Loodan, et vanemad ka õnnelikud on, kui see nendeni kuu lõpus jõuab. :)

DSCF2125

Ootab raamimist ja inglismaale lendu :)

2 thoughts on “Väike DIY projekt

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s