Boy meets girl

Võtsin end lõpuks kokku ja otsustasin proovida ka inglise keeles lugeda. Kuna ma sain siin turult 5 penni tükk hunniku raamatuid, valisin ühe raamatu nende seast, mis mind kõige rohkem kõnetas.

36.Raamat, milles on üle 300 lehekülje – Meg Cabot – Boy meets girl”

Raamatu peategelaseks on kontoris töötav Kate, kes on hiljaaegu lahku läinud oma pikaaegsest kallimast ning peatub seetõttu ajutiselt oma sõbranna juures diivanil. Ta saab tööl ülesandeks vallandada üks vanem naisterahvas, keda enamus kontoritöötajaid palavalt armastavad. Sellele järgneb aga sündmuste jada, mis viib lõpuks ka Kate-i vallandamiseni. Tema õnneks on aga temast kõrvuni sisse võetud kena jurist, kes koos Jenniferiga (Kate-i parim sõbranna) üritavad tema töö siiski tagasi saada, kuigi see tähendab seaduse rikkumist.

Selle raamatu lugemine oli tõeline lust ja lillepidu. Üsna kergelt kirjutatud ning mul ei tekkinud isegi erilisi probleeme arusaamisega. Endalegi üllatuseks lugesin selle raamatu läbi vaid paari päevaga, olen enda üle lausa uhke. Meg Cabot on minu arvates üks mõnus kirjanik, kes suudab lood kaasahaaravaks ja mõnusaks teha. Raamatu põhjal armusin mina ka sellesse juristi ära, seega ma ei saa seda raamatut kuidagi maha laita. Vahepeal naersin lausa laginal ja vahepeal olin õhinas, et mis nüüd edasi saab. Tegelased on kõik väga mõnusalt kujutatud ning tore, et kõik alati head ja toredad ei ole. Sellised vastikud b*tchid on alati teretulnud minu arvates, nagu raamatus Amy on. Petab nii oma kihlatut, kui ka oma töökaaslaseid ning alluvaid. Aga nagu ikka, Karma is a b*tch. Igatahes väga mõnus ja kerge lugemine!

93723

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s