Crocsihullu päevaraamat

Ma ei tea milles asi, kas ma kõnnin liiga palju või on kõnnitavad rajad niivõrd söövitavad aga mul hakkavad järjekordselt Crocsi baleriinid läbi minema. Esimesed roosad kulusid niivõrd läbi, et talla alla tekkis sõna otseses mõttes auk. Nüüd on mu armsatel Jaynadel niisamuti muster talla alt läinud ning tald üsna õhukeseks kulunud. See tähendab muidugi seda, et ma jälle olen hakanud Crocsi eesti lehte lappama ning endale uusi lemmikuid valima.

Praegusel hetkel on mu endal neli paari Crocsi jalanõusid ning olen kõigiga tõeliselt-tõeliselt rahul. Esiteks mustad ning kuldsed Jayna (24,99€) baleriinad, teiseks valged varbavahe plätud (24,99€) ning kolmandaks saapad, mida olen kaks hooaeg kandnud ning kannan ilmselt veel paar hooaega. Kõik on vastanud täpselt minu ootustele ning on niivõrd mugavad. Ei põruta jalga ära ühelgi maastikul ning jalg ei väsi pikka maad läbides nii kergelt. Seega on minu jaoks ainuõige lahendus lihtsalt uued crocsid asemele muretseda, et jalgu edasi hellitada.

13657-500x300-s

Need ilusad Platvormid püüdsid mu tähelepanu kohe, kui neid esimest korda märkasin. Mul on ainult kahju, et eestis neid Stucco / Gold värvitoonis ei ole, sest need oleksid minu jaoks veel kõige ideaalsemad. Ma kujutan ette, et oma kerguse ning vastupidavusega on nad oma hinda igatahes väärt ning tulge ainult ütlema, et tegemist on koledate kingadega. Hinnaks eestis 69,99€.

13836-500x300-s

Minu teiseks vaieldamatult lemmikuks mudeliks hetkel on need imelised lahtised Isabella Jelly Flat sandaalid. Jällegi on kahju, et eestis on hetkel saadaval vaid musta värvi isendid, sest näiteks inglismaal on valikus ka valged, korallikarva ning pronksikarva iludused. Samas must on ka väga ilus ning kujutan end juba nendes suvel jalutamas. Hinnaks eestis 39,99€13670-500x300-sKuna eelmised kummikud jäid pisut kitsaks ja ma need oma naabrinaisele edasi andsin, siis on mul kodus täiesti puudu ühed korralikud kummikud. Need sidrunikarva iludused oleksid aga minu jaoks nagu loodud. Ma olen juba ammu endale kollaseid kummikuid salamisi ihaldanud ja nüüd on see mudel ka kollasena saadaval. Sügisel oleks kohe eriti uhke nendega nii maal, kui ka linnas ringi tatsata. Hinnaks 44,99€

13889-500x300-s8984-500x300-s

 

Viimasena tooks välja veel need kaks paari. Vasakul pool asuvad mõnusad suvised Huarache Flat sandaalid, mis on saadaval ka värvilisena. Hinnaks 49,99€. Paremal asetsevad aga imeilusad Cap Toe Flat baleriinad, millega läheks vabalt nii sünnipäevale, tantsuõhtule kui tööle. Näevad minu arvates niivõrd ilusad välja. Hinnaks 39,99€

Kindlasti tasub ka Leiunurka piiluda, sest sealt leiab tihti üsna palju toredaid jalanõusid üsna hea hinnaga. Näiteks praegu on seal pronksi karva Cap Toe Flat baleriinad 24,99€. 

Ma ootan aga koju tagasi jõudmist, et siis minna endale sobivaid Crocse välja valima. Lemmikud mille vahel valida on igatahes olemas. Ja mõelda vaid, et kunagi ei meeldinud mulle Crocsid silmaotsaski. Siis ma veel ei teadnud, kui mugavate jalanõudega on tegemist ning kui ilusaid mudeleid nad tegema hakkavad.

 

2 thoughts on “Crocsihullu päevaraamat

  1. Oh god, ma olen täielik kingafänn!

    Mulle küll väga need platvormid meeldivad – ilusad suvised kingad. Aga kõige lemmikumad on need mustad Huarache Flats’id – sobivad tõesti igale poole! :)

    Jana // Life of Jana

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s