Kohvikutepäev Oru külas

Juba sel laupäeval (30. juuli 2016) toimub Kose vallas esimest korda kodukohvikute päev. Meie kandis on avatud üsna palju toredaid kohvikuid, seega ootame teid kõiki meie toredat küla avastama.

  • Hiievälja kohvik asub mänguväljakul ning selle raames toimub lastele ka aardejaht. Kohvik pakub midagi igale maitsele. Osta saab nii kohvi, kui ka teed, rääkimata kodusest rabarberimorsist. Joogipoolise kõrvale suur valik erinevaid soolaseid ning magusaid suupisteid. Ja kellel kõht veidi tühjem, saab keha kinnitada ka mõnusa saslõkiga. Kuna kohvik asub mänguväljakul, on ka lastel seal igal ajal lõbu laialt. Astuge julgelt läbi!13612290_10153518862156058_1330470313897053433_n
  • Metsaveere kohvik asub Hiievälja tee 17 koduhoovis. Kohviku “peremehed” on imetoredad ning kohvikusse on oodatud ka hästi käituvad lemmikloomad. Võimalus kaasa osta nii mett, kui ka Eelika Lüll-i käsitööna valminud keraamikat.
  • Kohvik Adele asub Männimäe 3 ning selle imetore perenaine on kodukohvikute vallas juba “vana kala”. Ehk siis kohviku jaoks on juba 8. kord oma mõttelised uksed avada. Varasemalt on kohvik olnud avatud küla laatadel ning kirbukatel ning iga kord on olnud valikus väga palju maitsvaid snäkke ning toitusid. Lisaks toidupoolisele on kohvikunurgas avatud ka väike käsitöö müüginurk, kuhu läheb müüki ka väike valik minu enda tehtud ehteid.
  • Kiriku-mõisa kohvik asub Oru keskuses mõisahoones. Kell 13 on võimalik mõisa teisel korrusel nautida näidendit “Krahv Manteuffeli kirjavara“. Maitsva toidupoolise kõrvale pakuvad muusikalist naudingut kohalikud hakkajad noored ansamblist Clever.
  • Rehvikohvik asub oru keskuses rehvivahetuspunktis.
  • Pihlaka kohviku aadressiks on Heinamäe tee 6.
  • Aias sadas saia aadressiks Heinamäe tee 11.

Viimased kaks kohvikut asuvad siin samas kõrval külas, mis on Hiievälja kohvikust kiviviske kaugusel üle põllu. Kohvikutepäeva lõpetavad aga Heinamäe külaplatsil kell 19 Marek Sadam ja Tõnu Laikre oma tasuta kontserdiga.

KOsekohvik 1
KOsekohvik 2

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s