55 küsimust ja vastust

Kaia tegi hiljuti postituse 55 küsimuse ja vastusega ning kutsus ka teisi üles nendele küsimustele vastama. Siin ma nüüd siis istun ja toksin klaviatuuril vastuseid.

1. Kas Sa magad riidekapiuksed lahti või kinni?

Meie magamistoas puudub riidekapp, need asuvad eraldi garderoobis. Magamistoas on ainult kummut, milles on peidus lapse riided. Ja garderoobis on alati kapiuksed kinni, miks need üldse lahti peaks olema?

2. Kas Sa võtad hotellidest tasuta šampoone ja dušigeele koju kaasa?

Ma ei ole just palju hotellides viibinud ja ei mäleta, et neil oleks kaasa võetavaid shampoone seal üldse olnudki.

3. Kas Sa lõikad ajakirjadest välja kuponge, kuid ei kasuta neid kunagi?

See on rohkem ameerika teema aga eks ole eestiski aegajalt kuponge olnud, millega saab soodustusi ja/või kindla summa alla. Olen välja lõiganud küll ja kõrvale pannud, et oh kindlasti kasutan, kuid enamjaolt siiski kasutamiseni ei jõua.

4. Kas Sa oleksid rünnatud pigem karu või mesilaste poolt?

No siin pole valikutki, pigem mesilased. Kui ma oleks allergiline, siis ma vb mõtleks teisiti aga kuna allergiline ei ole, siis mesilaste rünnak on kindlasti ohutum.

5. Kas Sul on kortsud?

Pole tähelepanu sellele pööranud, ju siis midagi silmatorkavat ei ole.

6. Kas Sa naeratad alati piltidel?

Muidu mitte aga viimasel ajal küll, ju siis olen viimastel aastatel õnnelikum olnud.

7. Kas Sa loed oma samme, kui Sa kõnnid?

Üldiselt ei loe aga tahaks endale aktiivsusmonitori, kes seda minu eest teeks. Muidugi olen lugenud samme, et kui palju samme siit siiani on või mitu sammu peab tegema trepist üles jõudmiseks aga mul on targematki teha, et iga viimne kui samm ise kokku lugeda.

8. Kas Sa oled metsas pissinud?

Olen muidugi, usun et suurem osa inimesi on seda mingil perioodil kindlasti teinud.

9. Kas Sa oled tantsinud isegi siis, kui muusika ei mängi?

Üsna tihti isegi. Vahel olen lapsega jalga keerutanud ning vahel üksinda mööda tuba ringi paarutanud, kui mõni laul väga kummitama on jäänud.

10. Kas Sa närid oma pastakaid ja pliiatseid?

Kunagi näirisin, enam väga mitte, olen sellest lollist kombest õnneks jagu saanud. Nüüd eelistan midagi söödavat närida.

11. Mis suuruses voodi Sul on?

2×2 meetrit, ehk siis lõpuks ometi on meil mõnusalt ruumi laiutada ja vajadusel mahub isegi laps meie kõrvale ära. Kuigi ta eelistab õnneks siiski oma voodis magada.

12. Mis on Sinu selle nädala lemmiklaul?

Mul üldiselt ei ole lemmik laule ja vahel ei kuula tükk aega ühtegi lugu. Nii ka praegu pole tükk aega kätte võtnud ja otseselt muusikat kuulama hakanud. Niipalju kui muusikakanalilt või raadiost vahel taustaks tuleb. Tooks aga välja lihtsalt ühe oma lemmikutest:

Osadel lugudel on imetabane võime sind positiivusest pakatama ja naeratama panna ning minu puhul on üheks selliseks looks just see.

13. Kas Sinu arust on okei, kui mehed kannavad roosat?

Igale mehele roosa ei sobi aga mõne seljas vaid roosat näekski. Ehk oleneb olukorrast aga kui mehele roosa sobib, siis minu arvates on roosa mehe seljas väga seksikas.

14. Kas Sa vaatad ikka veel multikaid?

Ütlen ilma häbenemata Jah! Ma ei vaata küll neid igapäevaselt telekast tulevaid üllitisi üldiselt aga vaatan hea meelega täispikki multikaid. Alles eile käisime Matuga kinos “Kalatüdruk Dory”-t vaatamas ja see oli niivõrd vahva multikas, soovitan kõigile!

15. Mida Sa õhtusöögi kõrvale jood?

Eelistan tavaliselt toidu kõrvale juua tavalist vett. Ja vahel joon piima või morssi. Teed ja kohvi meeldib mulle niisama nautida, mitte toidu kõrvale tarbida.

16. Mis kastme sisse pistad kananagitsaid?

Ma olen üsna pirtsakas sööja (ja ei mäleta millal ma viimati üldse nagitsaid tarbisin) aga üldiselt kodus eelistan hapukoort või hapukoore-ketsupi kastet. Hessis aga näiteks kurgimajoneesi.

17. Mis on Sinu lemmiksöök?

Liha-liha ja veelkord liha! Ja liha kõrval võiks olla krõbedad praekartulid.

18. Mis filmi võiksid Sa lõpmatuseni vaadata?

Kahtlustan, et neid filme on palju ja raske on ühte kindlat välja valida. Sarjadest ilmselt “Full house”, vaieldamatu lemmik. Filmidest näiteks “Blended” ja “Hotel for dogs”. Multikatest hetkel “Home”, ülemõistuse armas.

19. Millal viimati kirjutasid Sa kellelegi kirja paberil?

Päris kirja, mille ümbrikusse panin ja ära saatsin, kirjutasin ilmselt 2007 kevadel. Aga väikeseid kirjakesi olen siin Kaidole või inglismaal oma perele jätnud ikka aegajalt. Ja naabritele sokutasin eelmisel aastal munadepühade kaardid postkasti.

20. Kas Sa oskad autol õli vahetada?

Ma ei ole seda mitte kunagi teinud. Kui veidi süveneks, siis vb saaks hakkama ka aga eelistaks pigem ikka asjatundjate hoolde töö jätta.

21. Oled Sa kunagi saanud kiiruse ületamise eest trahvi?

Pole lube – pole probleemi.

22. Mis on Sinu lemmik võileib?

Kodus sai/sepik – või/merevaik – sink/vorst – juust ja see siis olenevalt tujust, kas külmalt või lasen mikrokast läbi. Subway-s sai – sink – peekon – juust – vahepeal kuumaks – tomat – kurk – lehtsalat – majonees.

23. Millal Sa tavaliselt magama lähed?

Liiga hilja! Ma olen ööinimene ja lihtsalt ei oska kuidagi vara magama minna. Seega üsna tihti avastan, et oi kell on 1-3 ja ma ikka passin üleval. Hommikul ma ennast muidugi seetõttu ei armasta aga ma ei taha kuidagi loobuda ka sellest omaette rahulikust ajast öösel.

24. Kas Sa oled laisk?

Pean tunnistama, et olen küll jah. Samas me elame ainult üks kord elus ja kui ma tahan laisk olla, las ma siis olen laisk. Lõppkokkuvõttes mõjutan ma üldiselt oma laiskusega vaid iseennast.

25. Kui Sa olid laps, siis kelleks Sa end Kadri- ja Mardipäeval riietusid? (originaal Halloweenil)

Ma vist ei olegi kunagi “jooksmas” käinud ja end kellekski riietanud. Ma olin liiga arg ja tagasihoidlik terve lapsepõlve.

26. Kui paljusid keeli Sa rääkida oskad?

2, eesti ja inglise. Inglise keelega on küll see jama, et ma saan üldiselt kõigest aru aga endal tekib suheldes blokk ette ja pea läheb tühjaks. Loodetavasti kaob see ajapikku siiski ja suudan ka vabamalt inglise keeles suhelda. Aru saan mingil määral ka saksa keelest aga vastu rääkida küll enam ei oska.

27. Kas tellid koju mõnda ajakirja?

Ei telli, ostan poest kui midagi huvitab. Kaidole hetkel käib autoleht, sest naabrid kinkisid talle poole aasta tellimuse sünnipäevaks. Minu nimele maanduvad postkasti vaid Hansapost ja Halensi kataloog.

28. Kas Sa vaatad seebioopereid?

Ei vaata.

29. Kas Sa kardad kõrgust?

Nii ja naa. Üldiselt ei karda aga kusagil ääre peal kõrgel kõõluda siiski ei sooviks.

30. Kas Sa laulad autos?

Tunnistan patu üles. Kui mõni laul kummitab või raadiost hea laul parasjagu tuleb, siis kipun ikka kaasa jorisema küll.IMGP1150

31. Kas Sa laulad duši all?

Mitte alati aga vahel ikka juhtub küll.

32. Kas Sa tantsid autos?

Mis seal salata, vahel tuleb ka seda ette.

33. Viimati tegid autoportree fotograafi juures?

Fotograafi juures käisime viimati (õigemini käis tema meie juures) oktoobri alguses. Sügisel uuele ringile, nii nagu tavaks on saanud.

34. Kas Sa arvad, et muusikalid on imalad?

Ei arva, minu arvates on need väga lahedad! Viimati käisime sõbrannaga “Cabaret” vaatamas 2013 jaanuaris ja see oli üks väga hästi tehtud ja lõbus muusikal.

35. Kas jõulud on stressirohked?

Veidi stressirikkamad on kindlasti, kui tavalised päevad. Kõik need ettevalmistused, kingituste otsimised ja pakkimised ning muidugi õhtusöögi tegemine.

36. Lemmik kook?

Naabrinaise tehtud Pavlova, sellest ei saa vist kunagi küll. :)

37. Kas Sa usud vaimudesse?

Jah usun.

38. Kas Sul on olnud kunagi deja vu tunnet?

Üsna tihti isegi juhtub selliseid hetki. Viimati juhtus see vist teisipäeval, kui sõbranna siin käis. Olen veendunud, et olin seda külaskäiku varasemalt unes näinud.

39. Kas Sa võtad igapäevaselt vitamiine?

Ei võta, mul ei ole just erilist usku kunstliku vitamiini.

40. Prisma, Selver või Rimi?

Prismas on üldiselt kõige suurem valik ja eelistan tavaliselt seal käia. Teisel kohal kindlasti Selver, mulle väga meeldivad Selveri oma tooted. Ja Rimi täitsa viimasel kohal, sest sealne valik on minu arvates kõige nigelam.

41. Nike või Adidas?

Ei kummarda firmamärke. Lapsele eelistan osta Adidase jalanõusid, näevad kõige paremad välja. Endal enamuses hetkel üldse Crocsid. Kui riietest valida, siis välimuselt meeldivad rohkem vist Nike riided.

42. Cheetos või Lays?

Viimati sõin küll Cheetoseid (külakostiks toodud millalgi) aga eelistan Lays-i.

43. Metspähklid või päevalilleseemned?

Päevalilleseemned. Ma olen neist üsna suures sõltuvuses. Pähklitest on lemmikud hoopistükis maapähklid.

44. Oled kunagi võtnud tantsukursuseid?

Kursuseid ei ole võtnud aga põhikoolis oli meil mitu aastat tunniplaanis tantsuõpetus, seega veidi õppinud ikka olen.

45. Kas Sa saad oma keele torusse panna?

Jah.

46. Oled Sa kunagi nutnud, kuna olid väga õnnelik?

Seda juhtub minu puhul üsna tihti. Nädal tagasi valasin näiteks sõbranna pulmas pisaraid, nagu oleksin sibulaid lõiganud.

47. Kuum või külm tee?

Külmal ajal kuum ja soojal ajal külm.

48. Tee või kohv?

Kohv!!!

49. Mis on Sinu lemmik värv?

Punane.

50. Kas Sa saad hinge kinni hoida ilma, et hoiaksid nina kinni?

Kas leidub üldse inimest, kes sellega hakkama ei saa? Ehk siis loomulikult saan.

51. Kas Sa oskad hästi ujuda?

Kas just hästi aga ära ei upu. Kunagi armastasin palju ja igal pool ujuda aga nüüd satun randa või basseini harva.

52. Oled kunagi võistlust võitnud?

Ma tõesti ei mäleta.. vb kooli ajal olen midagi kinni pannud aga viimasel ajal küll mitte.

53. Kummad on paremad, kas mustad või rohelised oliivid?

Ma ei söö selliseid delikatesse, ma olen lihtne maainimene.

54. Kas Sa vingud nii kaua kuni saad oma tahtmise?

Oleneb olukorrast ja tahtmisest. Kui mu õnn ja rahulolu sõltub minu tahtmisest, siis ilmselt võitlen (vingun) ikka edasi aga kui see otseselt mind ei mõjuta, annan kiiremini alla.

55. Kas Sa oled kannatlik?

Oleneb olukorrast. Vahel ei suuda üldse kannatada ja tahan kohe “pea ees vette tormata”, kuid vahel suudan väga kannatlik ja püsiv olla.

Saidki kõik 55 küsimust oma vastuse. Kui kellelgi mulle veel küsimusi peaks olema, võib need siia postituse alla jätta.

 

 

 

 

4 thoughts on “55 küsimust ja vastust

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s