Sünnipäeva wishlist

 • Uus soeng Lauri Pedaja juures – Ma olen juba pikka aega unistanud Lauri juurde minekust. Ma olen oma imetoreda juuksuriga siiamaani väga rahul aga tahaksin lihtsalt uutmoodi kogemust. Mu oma juuksur kiitis ka selle idee heaks. Isegi soovitab aegajalt käia kellegi teise juures, sest igal juuksuril on oma nägemus ja see võib vahel täitsa kasuks tulla. Lauri tundub nii äge inimene, et tema juures paar tundi juuksuritoolis istuda on kindlasti imeline kogemus.
 • Mobiil – Kuna mu telefon andis inglismaal saba ja asenduseks saadud Iphone lihtsalt ei tunnista enam ühtegi sim kaarti, siis oleks hädasti uut telefoni vaja. Praegu on veel kasutusel minu vana Xperia Arc S aga see on ka iga kell hinge heitmas. Ideaalis unistan valgest või roosast Xperia X -st või siis valgest või kuldsest Xperia Z5. Kuna need mõlemad on aga kergelt hingehinnaga, pean mingi muu mudeli leidma.
  1090-sony-xperia-x-lte-32-gb-new-unlocked-rose-gold-1
 • Kuumliimipüstol – Inglismaal oli see mul olemas ja tunnen kodus sellest niii hirmsasti puudust. Sellega saaks parandada nii lapse mänguasju, kui ka teha erinevad DIY projekte.
 • Raamatud – Minu jaoks ei ole sellist asja, nagu liiga palju raamatuid. Rõõmustada võib mind nii kasutatud, kui tutikate raamatutega, peasi et need mulle meeltmööda oleksid. Praegusel hetkel tunnen väga huvi Darja Dontsova irooniliste kriminullide (Kokku ilmunud vähemalt 75 raamatut eesti keeles, mul hetkel olemas neist 4) ning Ann Grangeri kriminullide vastu. Samamoodi riiulis võiks olla ka Lahkulööja sari. Ja praegusel hetkel ihaldan ma väga-väga endale ka “Kiera Cass – Väljavalitu” sarja raamatud. Kui kellelgi neid pakkuda, siis olen üks suur kõrv!
  selection-series
 • Aktiivsusmonitor – Ma olen nii laisaks muutunud ja tore oleks, kui miski mind motiveeriks ennast rohkem liigutama. Seega oleks tore, kui mul oleks kell käel, mis ütleb palju mul päeva eesmärgist täidetud on ja utsitaks mind takka, kui ma liiga kauaks istuma jään. Peamiselt tahaksingi teada saada, kui palju kaloreid ning kui mitu sammu päeva jooksul teen, muu oleks juba lisaplussiks. Mulle on silma jäänud näiteks Valge Mykronoz zefit 2 ja Misfit flash. Viimase kasuks räägib see, et aku asemel on patarei, mis peaks vastu pidama ca 6 kuud, jääks ära pidev laadimine. Mykronoz näitab aga lisaks muule ka kellaaega ning näeb üsna stiilne välja. Edit: Mykronoz listist väljas, see on täiesti kasutu julla. Ilus aga ei tööta nii nagu peaks. 1_intro_flash_image_1_2
 • Kaelkirjakuga suur kohvitass – Kuna mu kallis kaasa suutis mu kiisuga kohvitassil killu välja lüüa minu äraoleku ajal, siis oleks vaja uut mõnusat kohvitassi. Ja loomulikult on mu salasooviks just kaelkirjakuga tass.

Sünnipäevani on jäänud vähem kui 2 nädalat, uhh… keegi võiks minu eest ära korraldada, siis oleks elu lill. :D

4 thoughts on “Sünnipäeva wishlist

 1. Kui on valik kas Sony Xperia Z5 või X, siis soovitan võtta pigem Z5. Esiteks on sellel vähem tarkvaralisi glitch’e, veekindlus, parema kvalliga kaamera ja hinna-kvaliteedi suhe on paremini paigas. Kui ikka soovid X-i, siis tasuks natuke oodata kuni uus vahemudel Sony’l välja tuleb, siis hinnad kukuvad märgatavalt.

  • Jaa, ma tean, et z5 pluss on veekindlus ja odavam hind. Aga X on nii ilus roosa (mida vanem eit, seda roosam kleit, haha :D ). Reaalsuses ilmselt üritan hoopis Z3 sebida, sest selle hind jääb mõistlikuse piiridesse ja näitajate poolest siiski üsna kõrgel tasemel. :)

   • Mul oli ka paar kuud tagasi suur dilemma, milline uus telefon osta. Kas 4 või 5 kuud kaalusin nii üht kui teist. Valisin hea ja soodsama telefoni ning nii ma ühel laupäeval sammusin poodi, et osta Samsung S6…
    Poest lahkusin roosakaskuldse Samsung S7-ga 😀

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s