Kas facebooki mängudes on võimalik võita?

Juuli lõpus nägin facebookis ühte blogipostitust, kus  2 inimest otsustasid eksperimendi teha ja vaadata, kui suur tõenäosus on siis facebooki loosimistega võita. Ma mõtlesin ka kohe mõttest haarata ja ise sarnase teha. Küll aga üksinda, perioodiks 1 kuu ning ei võtnud osa igast loosist, mis ette jäi, vaid sellistest asjalikkumadest. Tulemused on nüüd enamvähem teada, kuigi mõned loosid toimuvad veel nüüd septembri-oktoobri jooksul.

Perioodiks kujunes 4. august kuni 4. september. Selles ajavahemikus oli päevi, kus mul ei olnud aega üldse sellega tegeleda ning samas oli päevi, kus jagasin jällegi väga hoolega. Üritasin seda enamuses teha küll hilisõhtul, kui enamus inimesi magavad. Noh, et mitte marutajate hambusse jääda. Õnneks kuu jooksul keegi pasundama ei tulnud ka, et mis ma endast küll mõtlen, et tema seina reostan oma jagamistega.

Sarnaselt Lottudo eksperimendile, tegin mina ka tabeli, mille põhjal oli väga hea siis järge pidada ning loosimiste tulemusi kontrollida. Kokku osalesin ma 77-mes erinevas loosimises, millest kuue loosi tulemused ei ole veel selgunud. Siiamaani on aga võitude osas ümmargune NULL. Vaevalt, et viimase kuue osaski õnn naeratab. Nende seas oli nii paarikümne osalejaga loose, kui ka paari tuhande osalejaga. Viimane loosimine peaks toimuma 3. oktoobril, mille peaauhinnaks on linnaratas.

Ehk siis praeguse põhjal võiks justkui öelda, et väga kerge see FB mängudes võitmine just ei ole, või siis on vaja tõesti väga õnnelikku kätt. On ju palju selliseid, kellel lihtsalt veabki igasugu loosidest meeletult ja aina võidavad-võidavad-võidavad. Ka praegu oli loositulemusest näha, et üsna mitmed nimed olid juba korduvalt siin ja seal võitnud, ju siis õnnelikud inimesed või väga suured jagajad.

Muidugi ma ei saa väita, et ma ei oleks FB teel midagi võitnud aga varasemalt ma ei ole sellist hullu jagamist siiski korraldanud. Eelmisel aastal võitsin kahel korral. Aasta alguses beebikino pileti ning sügisel võitsin Tanja uue plaadi + esitluskontserdile 2 piletit. Kahjuks ma kontserdile ei pääsenud aga autrogrammiga plaadi sain Tanjalt siiski hiljem kätte. 2014 aastal võitsin Solarise kinost Kass Oggy pehme kaisuka, mis on Matul üks lemmik kaisukatest alates sellest ajast. Lisaks mingite rulettidega Coffee innist Frappe ja Kissi klaasi (1 klaasi asemel saadeti 3tk + 3 siidrit). Sokisahtlist sain lipsuga sokid ja Tark mees taskus leht kinkis mulle oma kaardimängu vaimuka vastuse eest.
Ja veel varem on tulnud erinevate loosidega ka Coffee inni soe jook, Noorte hääle logoga T-särk, 2 kinopiletit “Pidurdamatu” esilinastusele, Saku Originaali kalender, 2 piletit reaalmazoori juubelikontserdile, 2 kinopiletit, 2x vip pilet Terminaatorile überblingenis ja 6x pilet tervitusjookidega überblingenisse. Võimalik, et neid võite on veel olnud aga need on hetkel need, mis meenusid.

Kas ja milliseid auhindu on õnnestunud teil Facebookist skoorida? 

6 thoughts on “Kas facebooki mängudes on võimalik võita?

 1. Mina ka augustikuus osalesin mõndades loosides eesmärgiga proovida järgi kuivõrd suur on tõenäosus midagi võita. Päris iga pudipadi ei jaganud – tahtsin võita midagi kasulikku või reise. Tahtsin saada Buduaari turule – võitsin pääsme; tahtsin hambavalgendust – sain; tahtsin KSA silmauuringut – sain. Võiks mõne reisi nüüd saada… Ja ma olen selline inimene, kellel tavaliselt loosidega kunagi ei vea aga seekord läks vähe paremini :D

  • Sul läks siis hästi. Ma ka mõnda auhinda tahtsin väga aga tutkit.. loodan, et selle linnaratta vähemalt saan endale :D
   Palju õnne sulle ja edu reisi loosis ;)

 2. Mina olen aastatega üsna palju võitnud, olen ehtne näide et nende jagamistega ikka võidab küll, algul kui see veel verinoor asi oli- eks siis sai palju sellist jama ka jagatud, nüüd jagan vahel midagi mis nagu tõesti asjalik oleks või siis mõnda beebi nänni kui mõni sõbranna teeb vihje et kuule sul ju veab, proovi!
  Võitnud olen ma siin spordikoti, koolikoti, Asus tahvli, reisi Rooma (pigem edasi-tagasi piletid), siis on olnud prii pääsmeid üritustele, Lottemaa perepilet, velotrenazöör (ainus asi mida ma iial kätte ei saanudki, kuigi suur firma mis Eestis enamus jõusaale täidab, aasta aega lubati ja siis ma juba ise loobusin, et ju sealt ei tule miskit siiski), hetkel on soolas Miia sünnipäeva pidu ühes lastetoas, võidetud loosiõnnega. Kinkekaarte on olnud, Anna- Liisa nukk Miiale. Sellist pudi padi on veel olnud, kohe ei meenugi. Aga ega see pole kuuga jopanud, aastatega. Samas jagan midagi siis vaid korra, ja olen tähele pannud et kui võidan siis mingi 2-3 asja samal ajal ja siis on jälle kuid nii et ei midagi :)
  Kunagi ei ole võitnud riiete ja jalatsite loosides, väga ei võta osa ka, aga kunagi ammu ikka sai jagatud neid ka.
  Laikide korjamise loosides ei osale.
  Kahjuks lotos ei vea mul aga üldse! Mitte üldse kohe.

  • Sa oled ikka eriti õnneliku käega siis :)

   Mul vahepeal oli Lotoga nii, et üks nädal võitsin ja siis jälle ei võitnud, siis jälle võitsin. Ikka korda-mööda üsna mitu nädalat järjest. Aga võidetud summad olid üsna väikesed, niiet vast napilt jäin lõppkokkuvõttes plussi :D

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s