Lapsele riideid ja jalanõusid?

Praegu, kui laps alustab lasteaia teed, läheb lapse riietele ja jalanõudele ilmselgelt topelt raha, sest paratamatult kulub neid lihtsalt rohkem. Vaatasin juba, et no enamvähem on vist kõik olemas aga nüüd hakkab juba riburadapidi selguma, et seda või toda tuleks siiski juurde muretseda. Paar päeva tagasi just lappasin ja tellisin Matule 1 paari tudukaid igaks juhuks juurde, sest kuna ta veel pole harjunud mähkmeta magama, võib neid õnnetusi esialgu ikkagi juhtuda. Lisaks panin ostukorvi ka ühe pikkade varrukatega pluusi.  Ja siis tuli pähe, et võiks ju teilegi seda vahvat kohta soovitada, ehk kellelgi just lapsele midagi vaja.

Jutt käib siis Raja kaubamajast, kust saab nii ööriideid, dresse, pluuse, retuuse, kui ka näiteks nõusid ja pleede. Lisaks sellele on nüüd oktoobri algusesse planeeritud uus Demarite tellimus, ehk kellel saapaid ja/või kummikuid lapsele vaja, siis lööge kampa. Viimati tellisin sealt kaudu augusti alguses ning siis rändasid ostukorvi Põrsas pepa venna pildiga mõnus fliistekk, Minioni sööginõud (Taldrik, kauss ja tass) ning muidugi 2 paari tudukaid. Ühed pikkade varrukate ja säärtega Mcqueeni teemalised ning ühed Minionidega lühikesed. Muideks need nõud on vaieldamatud lemmikud, muult väga enam süüa ei tahagi ja nõuab oma “Minisid”.

billy_a_m

Matul sellised, mudeli nimeks Billy A 

Kui nüüd Demaritest rääkida, siis ma eelmisel aastal enne nende tellimist olin üsna kahtleval seisukohal. Kas ikka on nii head ja kerged, nagu räägitakse. Kõige enam kartsin, et kas need on ikka soojad, sest palju kiidetud Kuomades olid Matu jalad ikka täitsa külmad. Ja ütlen käsi südamel, et mu hirmud olid igatepidi täiesti alusetud. Esiteks olid meie saapad nii ilusad ning seest lambavillaga ja soojad. Rääkimata sellest, et tõesti ongi veekindel ja üsna kerged ka. Saabas tegelikult on lihtsalt jalga torgatav. Paelad on esiteks ilu pärast, ning teiseks annab nendega vajadusel veidi koomale tõmmata, kui lapsel peaks jalast ära kippuma tulema. Meil püsisid ilusti jalas ka ilma paelteta, sest poiss kiskus need vahepeal lihtsalt ära.

Kui nüüd rääkida Matu enda arvamusest, siis tema tahaks neid isegi praegu iga päev jalga panna. Toas vahel kooserdabki nendega ringi ja on hirmus õnnelik. Kevadel, kui palusin tal saabaste asemel hoopis tennised jalga panna, oli poiss kohe hirmus õnnetu. Praeguse seisuga saame neid saapaid esialgu veel ilusti kanda aga mõne aja pärast peame taas uued tellima. Ja ma üldse ei kahtlegi selles, et ka järgmised saapad on Matul Demarid.

DSCF2214

Õnnelik kutt oma Demarites.

dsc_0179

Eelmisel neljapäeval, kui ta toas saabastega ringi tsillis.

Minu arust on nii vahva, et keegi võtab vaevaks sedasi lastetarbeid  tellida, sest hinnad on seal siiski soodsamad, kui erinevates e-poodides. Näiteks Demareid pole ma üheski e-poes veel selliste hindadega kohanud. Meie mudel maksab Raja kaubamajas 23 eurot ja on iga oma senti väärt. Mina vana Crocsi hull eelistan lapsele talvel igal juhul pigem Demareid.

 

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s