Raamatud 37 ja 38

7.Raamat, mille pealkirjas on rohkem kui 5 sõna – “Margus Karu – Täna on täna ja forever on forever”
34.Raamat, mille pealkirjas on mõni toit/toiduaine  – “Cathy Cassidy – Ingveripräänik”

Vahepeal sain jälle 2 raamatut läbi loetud ning paneksin need vahepeal taas kirja, enne kui emotsioonid meelest ära lähevad.

tana-on-tana-ja-forever-on-foreverSisu:Täna on täna ja forever on forever“ on Margus Karu, „Nullpunkti“ autori teine romaan.
Raamatu peategelane on reklaami- ja teletöötaja, kes on rahulolematu nii oma tööeluga kui ka suhetega pere, sõprade ja elukaaslas(t)ega. Ühel hommikul pärast sõprade korraldatud üllatussünnipäeva Tallinna vanalinnas ärkab ta Uus-Meremaa haiglas voodi külge aheldatuna, käeraudade jäljed randmetel. Kas see on sõprade korraldatud vingerpuss või avanenud võimalus end eluisutusest lahti raputada?

Tagasivaated romaani esimeses pooles ja tulevikukaemused teises pooles muudavad lugemise pingeliseks ja põnevaks ning paljastavad järk-järgult sünge saladuse peategelase minevikust …

Olin tahtnud seda raamatut juba ammu lugeda, sest olin kuulnud palju kiidulugusid ning Margus Karu “Nullpunkt” oli minu arvates tõeliselt hea raamat. Ootused olid suured aga reaalsuses pettusin korralikult. See raamat on lihtsalt üks suur narkolaksu all vaevleva tüübi kujutlusvili, mis ei anna mulle reaalselt mitte midagi. Mul oli tahtmine mitu korda raamat pooleli jätta, kuid sundisin ennast ikkagi lõpuni lugema. Rääkimata sellest, et mul oli kogu raamatu vältel probleeme aru saamisega üsna mitme tegelaskuju soos ning orientatsioonis. Omalt poolt lugeda ei soovita ning ise ka uuesti lugema ei tõmba. Vähemalt sain selle raamatuga ühe keerulisema punkti kirja, sest enamus pealkirjad siiski 1-2 sõnalised.

Ingveriprääniku sisu: Need ajad on möödas, cassidy-ingveripraanik-195x300kui Ginger oli eemaletõugatu. Kunagisel trullakal patsikestega lapsel on nüüd meigivahendid ja juuksesirgendaja ning ta pole kunagi tagasi vaadanud – kuni praeguseni. Ginger ja Shannon on parimad sõbrad, aga kui nad hakkavad sõbrustama üksiku Emilyga, muutub kõik. Isegi saksofoni mängiv viltkaabuga poiss ei saa sinna midagi parata – temagi on osa probleemist… Kas Ginger ja Shannon kaugenevad teineteisest või suudavad nad jääda igaveseks parimateks sõpradeks? Naudi raamatut ja maiusta küpsistega, sest raamatust leiad ka fantastilise ingveripräänikute retsepti!

Ingveripräänik on raamat, mis sai riiulist võetud ausalt öeldes puhtalt ainult nime pärast, et järjekordne punkt saaks täidetud. Minu õnneks ma ei pidanud pettuma ning tegemist on täiesti minu masti teosega. Realistlik ning eluline ning mina lisaks selle kohustusliku kirjanduse nimekirja. Tegemist on tõelise noortele mõeldud raamatuga ning räägib justnimelt sõprussuhetest, esimestest armumistest ning koolikiusamisest. Selle raamatu läbi lugemine paneks nii mõnegi ehk järele mõtlema ning elus korrektuure tegema. Loeksin iga kell seda uuesti ning soovitaksin kindlasti ka teistele.

12 raamatut ja 2 kuud veel aega, i can do it!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s