Kellel on lastele jõulukinke vaja?

Ma ei kavatse hetkel teha ühtegi nimekirja kingiideedest, vaid hoopis välja pakkuda paar võimalust, kust võiks lastele toredaid kingitusi leida.

Ma olen varasemalt korra rääkinud Raja kaubamajast aga toon selle taas jutuks. Sealt leiab nii kohe olemas, kui ka tellitavaid tooteid ning kõik on väga mõistlike hindadega. Kõiksugu Disney tegelaste ja praegu populaarsete tegelaste (Trollid, Käpapatrull jpt) piltidega nõudekomplektid, voodipesud, saunalinad, pleedid, seljakotid, mängud, rahakassad, joonistuskomplektid ning palju muud. Ise tellisin ka alles hiljuti sealt ühe imeilusa trollipusle ja sokutan selle kuuse alla.

pzl-100-spec-coll-trolls

Teiseks kellel on soovi tellida saksamaalt Mytoysistsiis Kaisa teeb homme tellimuse ja võtab hea meelega inimesi kampa. Hind tuleb läbi korrutada 1,01ga (käibemaksuerinevuse tõttu) ning mõni euro tuleb juurde ka rahvusvahelist postikulu. Saabub kaup mustamäele ning sealt on võimalik see siis ise ära tuua või siis postiga koju tellida. Mytoysis  on praegusel hetkel meeletult palju allahindluseid ning paljud asjad on kõvasti soodsamad, kui eestis. Näiteks suured Lego komplektid ning Playmobilid on kohati 20-30 eurot soodsamad, vahel isegi veel rohkem. Kohale peaksid jõudma maksimaalselt 3 nädalaga, kuid pigem peaks saabumisaeg jääma sinna 1,5-2 nädala kanti. Ise olen mitu korda Kaisa kaudu tellinud ning alati kõik väga sujuvalt läinud, seega soovitan võimalust kasutada.

Kolmandaks on sellel nädalavahetusel Karupoeg Puhhi poes kõik tavahinnaga Saksamaa laojäägid kliendikaardiga -30%. Me saime sama soodustusega septembri lõpus Matule suure puidust rongitee + patarei abil sõitva Percy veduri (need täishinnaga üle 20 euro) kokku 26 euroga. Mõlemad nägid välja nagu uued, lihtsalt veduril polnud karpil. Lapsed karbist nagunii ei hooli, seega miks mitte sealt nii suure soodustusega toredaid kingitusi soetada.

Ja tänase “Black friday” päeva raames on nii Karupoeg puhhis, kui ka Juku mänguasjapoodides kõik tooted -20%. Näiteks TV-s reklaamitud “Paw patrol” suur auto maksab tavahinnaga üle 80 euro, täna saab selle Jukust kätte aga 65 euroga. Kelle lapsed on soovi sisse andnud, siis viimane aeg võimalust kasutada.

Toredat jõuluhulluse algust :)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s