Jõulusoovid endale

kingid-vol2

  1. Sülearvuti Lenovo Ideapad 100S-14IBR – praegune punane nunnu hakkab ära väsima, vanust ka juba peaaegu 5 aastat ja retsida saanud mõnuga. Ehk siis oleks viimane aeg vaikselt uut hakata vaatama, enne kui praegune ära väsib. Praegu leidsin selle nunnu Lenovo pakkumises näiteks Hansapostist ja Euronicsist.
  2. Kuumliimipüstol– Jällegi minu jaoks vajalik asi. Sellega annab parandada erinevaid mänguasju ning tarbeesemeid ning meisterdada-meisterdada-meisterdada, mida mulle ikka aegajalt teha meeldib.
  3. Kingad – Ma jumaldan Irregular choice jalanõusid ning näiteks need kingad on lihtsalt jumalikud!
  4. Kuma liblikas – Ma olen siiamaani vaikselt eemalt vaadanud aga uuest Winter 2016 kollektsioonist leidsin enda jaoks lihtsalt ideaalse liblika. See ilus roosa toon ja must pits on lihtsalt niivõrd ilusad ja nagu mulle loodud.
  5. Dove Oxygen shampoon ja palsam – Lemmik! Teeb juuksed nii mõnusaks ja ilusaks. Ja see võrratu lõhn..
  6. Raamatud – Iga kell kindel valik minu puhul. On mul ju terve nimekiri juba välja toodud, mis mu raamaturiiulist kindlalt puudu veel on. Sealjuures ei ole ausalt vahet, kas tegemist on uue või heas seisus teise ringi raamatuga.
  7. Lõhnaküünlad – Ma olen tõeline küünlasõltlane, eriti mis puudutab lõhnaküünlaid. Näiteks espresso/cappuccino/kohvi lõhnalised on jumalikud. Bolsiuse mango on fantastilise lõhnaga ning viimatine leitud lemmik on ploomi-mandli lõhnaline.

Ema küsis juba ammu, mida ma jõuludeks soovin aga siis ei osanud ma talle midagi vastata. Pikemalt mõtlema jääda, siis leiab alati ühtteist, mis palju rõõmu võiks valmistada. Lisaks sellele armastan ma näiteks pleede ja õitsevaid potililli ja erinevaid palmilaadseid. Üks kindel soov on kunagi endale vääris dendroobium saada. Harilik dendroobium on mul kodus olemas ja see on niivõrd ilus.

Kõige tõenäolisemalt leian ma kuuse alt ilmselt mõne küünla ja raamatu, kuid unistamine pidi ju tasuta olema. :)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s