Meie jõulukingid

joulukas
Matu oli sellel aastal väga hea laps, seega jõuluvana oli tema vastu üsna helde ja tegi lapse meeletult rõõmsaks. Kõik kuuse all olnud esemed olid tema puhul niivõrd täppi. Sel aastal midagi seisma küll ei jää.

* Masha karu maja– Meie tellisime selle mytoysist, sest hinnavahe eestiga oli pea 30 eurot. Eestis on see olemas näiteks Juku mänguasjapoes ja pea 72 eurot. See läks Matule kingituseks Kaido vanemate poolt.
 *Peppa maja – selle ostis ema ise inglismaalt ja saatis, kingitus nende poolt Matule.
 *John Deere kombain – Kui ma kingiideedest kirjutasin, siis mainisin, et see kombain jääb ilmselt tulevikumuusikaks. Paraku aga sai naabripoiss novembris sünnipäevakingiks kombaini ning peale seda oli Matu ainus soov, et jõuluvana tooks talle kombaini. Käis oma soovist isegi raekojaplatsil jõuluvanale rääkimas, seega jõuluvana ei saanud ju last alt vedada. Meie ostsime Matu lastekaupadest (62,90) aga kõige soodsamalt saaks selle jällegi mytoysist.
* Thomas and friends vedur – Meie oma sai jällegi inglismaalt ostetud, eestis ma neid müügil näinud ei olegi. Sobib puidust rongirajale mängimiseks ning sõidab patarei abil ise. Matul oli eelnevalt olemas roheline Percy, nüüd sai siis Thomase lisaks.
 * Thomas and friends tudukad – Tellisin Matule ise ASDA-st ja õigesti tegin. Matule see nii-nii meeldib!
*Tayo the little bus – See sai lausa Koreast kohale tellitud. Otsisime emaga tükk aega, sest ema ei tahtnud Matule seda tavalist 11cm bussi osta, vaid ikka suuremat. Nüüd siis ongi Matul uhke 17cm pikk Tayo, mille üle ta on niivõrd õnnelik ja uhke.
*Trollide pusle – Käisime alles seda multikat kinos vaatamas ja Matule kohutavalt meeldis. See pusle pakub talle veel mõnda aega parajalt pusimist (100tk) aga pakki avades oli ta jällegi õnnest ogar.

Lisaks välja toodud asjadele sai ta meilt veel “Lennukite” ja “Masha” nuputamis ajakirjad ning ühe suure tähepusle. See on tema jaoks veel muidugi liiga raske, sest ta peaks enne lugema õppima. Nimelt tuleb õige pildi juurde panna õige sõna. Kaido ema tõi ka Matule suure kinkekoti täie veel kraami kõikvõimalike meisterdusvahenditega. Nüüd on küll Matul vist kuni kooli minekuni kõik olemas. See muidugi ongi hea, sest lasteaeda ta ju ei pääse, et teistega koos seal meisterdada. Lisaks kõigele sai Matu Kaido emalt ka mängimiseks rahakoti koos mängurahaga.

Kaido sai mu vanematelt endale kingituseks uue parka,44300003_l õnneks talle väga meeldis ja kannab seda nüüd hea meelega. Minult sai endale uued sussid (vanad olid juba läbi ja sai need kohe prügikasti ära visata) ja ühe elektriku tööriista, mida ta ise soovis. Kaido isa tõi meile kahe peale suure puidust lõikelaua ja vanaemalt saime pere peale ümbriku.

Mina ise sain ka ootamatult palju lausa kingitusi sellel aastal. Mu armsad emme ja issi saatsid mulle imeilusa valge kampsuni. Kaidolt sain endale liimipüstoli (jesssssss!!!) koos liimipulkadega ning lõhnaküünlad (vaarikas, kookos ja kohvi). Kaido vend tõi mulle suure nelinurkse salli ja üliägedad päikeseprillid. Ja Jürilt sain tema alles äsja ilmunud raamatu koos pühendusega.
5054922236370

Mida teie sel aastal kuuse alt leidsite? :) 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s