Päev 2 – Mida on minu kohta räägitud?

Päev 2 – Kirjuta sellest, mida keegi on sulle sinu kohta rääkinud, mida sa mitte kunagi ei unusta.

Ma olen vist terve elu olnud külmal ajal laisk ja ei ole viitsinud ennast eriti paksult riide panna. Selle sama “poolalasti” ringi käimise tõttu olen aga paljudele inimestele silma jäänud. Seega kõige paremini ongi mul ilmselt meeles see, kui rääkisin internetis ühe tüdrukuga ning kui selgus, et käisime Säreveres koos koolis, ütles tema mulle otse: “Ah sa oled see hull ju, kes talvel t-särgi väel koolis käis”. Üsna hästi on meelde jäänud ja ilmselt ei unune ka kunagi, pigem ajab mind muigama. Ma lihtsalt ei näinud mõtet, miks selle 100 meetri pärast (ühikast koolimajja) peaksin endale jope selga ajama ja seda siis mööda kooli endaga koguaeg kaasa tassima.

Kui aga selja taga räägitud juttudest rääkida, siis Säreveres koolis käies tuli ühel hetkel minu juurde rääkima kursuse juhataja, et mida ma nüüd siis edasi kavatsen teha? Ma ei saanud esialgu üldse aru, mida ta silmas peab. Siis tuli aga välja, et temani olla jõudnud kuuldused, et ma pidavat olema rase. Hiljem selgus, et selle jutu olid liikvele lasknud vist teise kursuse tüdrukud, kes vihastasid, kuna vahepeal veetsin aega ühe koolivennaga, keda nemad heaks ei kiitnud. Oleks meil siis midagi romantilist olnud aga me olime lihtsalt sõbrad. Siiani vahel naerame selle kutiga, et noh kui vana meie lapsuke siis ka on juba :D

Ja ilmselt ei unusta ma kunagi ära ka seda, kuidas alles hiljaaegu üks armas sõbranna mulle “Mu kullast kallim jota” ütles ning uuel aastal mulle “Parimat uut mu potikallistaja ;)” lausus. Viimane siis mitte üle joomise pärast, vaid seetõttu, et mul õnnestus vanaaastaõhtul kõhugrippi jääda, seega uus aasta algas tõeliselt toredalt. Aga sõbranna on mul vinge :)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s