Päev 3 – Nimeta 5 kohta, mida sooviksid külastada

See on minu jaoks üsna lihtne ülesanne.

  1. Manchester – Mul on juba tükk aega kohutav igatsus oma pere järele, seega ilmselt järgmine sihtkoht meil ongi just see.
  2. Praha – Olen seal kunagi käinud ekskursiooniga. Käisin siis ise 7. klassis ja õnnestus kaasa saada 9. klassi lõpuekskursioonile. 5 päevane reis ja 2 ööd saime bussis veeta aga see ei heidutanud mind, sest see oli vist kõige vingem reis mul üldse. Kevadine Praha on IMELINE oma roosades kirsiõites. Vanalinn, sillad ja vahakujude muuseum, üsna unustamatu mälestus.
  3.  London – Olen inglismaal käinud niivõrd palju kordi ja 8 aastat jutti, kuid Londonist olen saanud vaid korra läbi sõita. Ammu juba unistan sellest, et saaksin mööda Londoni tänavaid ringi uidata ja kohalikke vaatamisväärsuseid vaadata.
  4. Stockholm – Ma olen sellest imeilusast linnast vaimustuses. Tahaks Vaasa muuseumit külastada. Ja Junibackenis koos Matuga ära käia, millest olen niivõrd palju toredat kuulnud.
  5. Hiiumaa – Ma olen sinna oma elu jooksul vaid 1 korra jõudnud aga sealt on niivõrd toredad mälestused, et tahaks sinna veel minna. Sel korral küll koos oma väikese perega.

Kõige reaalsem neist on hetkel ilmselgelt Manchester, millest ma ausalt öeldes juba väikest viisi puudust tunnen. Nelja kuuga sai see linn eelmisel aastal mulle juba nõnda armsaks ja eks rolli mängivad ju seal asuvad lähedased ka. Londonit, Prahat ja Stockholmi pelgan ise külastada, arvestades kõikvõimalikke terrorirünnakuid, mis igal pool euroopas praeguseks toimunud on. Ja Hiiumaa on küll lähedal aga sinna sõitmine oleks ikkagi suur ettevõtmine, üheks päevaks paratamatult sinna ei läheks ja siis oleks vaja leida ööbimiskoht ja.. lõppkokkuvõttes unistame aga istume ikka kodus diivanil edasi.

dscf3190

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s