Päev 4 – 5 viisi, kuidas minu südant võita

Selle punkti all hakkasid kõik kohe ritta laduma, kuidas mehed nende südame on võitnud või võita võiksid. Mul tekkis aga küsimus, et miks see peab kohe meest tähendama? Kas naissoost isik ei või “võita sinu südant” ja saada lähedaseks sõbrannaks näiteks? Ehk siis minu lähenemine on pisut teistmoodi.

  1. Raamatud – Ilmselt teavad praeguseks enamus inimesi, et ma jumaldan raamatuid. Ja kui inimene leiab mulle näiteks kusagilt kaua igatsetud raamatu, siis ilmselgelt see soojendab minu südant väga. Nagu eelmisel aastal sain sõbrapäevaks kahelt sõbrannalt Potteri kuuenda osa, mis mul ainsana veel puudu oli. Eriti õnnelikuks teeks mind veel see, kui saaks endasuguse raamatuhulluga kohvitassi taga erinevate raamatute üle arutada.
  2. Soe suhe Matuga – Tunnistan ausalt, et armastan jäägitult iga hinge, kes minu last silmnähtavalt armastavad ning hoiavad. Neid inimesi ei ole küll palju aga igale ühele neist tooksin tänutäheks kuu ja tähed taevast alla, kui see neid vaid rõõmsaks teeks.
  3. Üllatused – Kes ei armastaks üllatusi ning ilmselgelt soojendavad need ka minu südant. Noh nagu näiteks armas Kerli tegi mulle ise kaelkirjakuga (mu lemmik!!!!!!!!!!!!!!) külmkapimagneti ja joonistas mulle ilusa pildi. Või kui mind koju jõudes ootas pudel veini ja pavlova, mille armas Liina mulle salaja sokutanud oli. Ja kui armas Liia mind sünnipäeval üllatas, kui järsku uksest sisse kõndis. Ühelt poolt ehk väikesed asjad, teist pidi võttes kuidas ma saaksin neid selliste asjade eest mitte armastada?
  4. Hoolivus ja head sõnad – Ilmselgelt soojendab mu südant ka see, kui võetakse vaevaks öelda vahel paar head sõna ning ei kardeta välja näidata seda, et hoolitakse. Vahet ei ole siis, kas see on soe naeratus ja kallistus kohtudes või sõnapaar “kallis oled”. Ühelt poolt tähendab ehk vähe, teiselt poolt aga jällegi nii palju. Ma ise olen harjunud lähedastele seda tihti ütlema ning Kaidoga ei möödu päevagi, kui me teineteisele “Ma armastan sind” ei ütleks. Ka lihtne sõna “Aitäh” tähendab tihti üsna palju.
  5. Toetus ja julgustus – Minu jaoks on väga oluline see, kui mind toetatakse. Kui iga minu idee lihtsalt maha laidetakse ilma lõpuni kuulamata, siis see küll minu südant võita ei aita. Ise üritan ka alati toetada ja julgustada, isegi kui alati päris 100% nõus ei ole asjaga.

029

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s