Päev 5 – Kes mind inspireerib?

Tegelikult on inspireerivaid inimesi niivõrd palju aga kilomeetriseks ma seda postitust siin õhtul enam ajada ei taha ega jaksa. Seega tooksin välja 1 + 1.

Praegusel hetkel on minu suurimaks inspiratsiooni allikaks mu enda põngerjas. See on uskumatu, kui siiras ja aus ta on ning kuidas ta oskab rõõmu tunda nii tibatillukestest asjadest, mida ise vahel ei märkagi. Ehk siis olen õppinud tema kõrvalt taas rõõmu tundma pisikestest asjadest. Hommikusest päikesekiirest, lumesajust, mööda lendavast linnust.. nimeta ainult. Lausa lust on lapsega jalutama minna ning märgata, millele ta tähelepanu pöörab ning mis teda naeratama paneb.

Teine suur inspiratsiooni hallikas antud hetkel on minu jaoks mu “laenukoer” Deivi. Ta on tegelikult mu armsa naabri imearmas Laika aga praegu on temast sujuvalt saanud minu igapäevane jalutuskaaslane. Kui ilmad olid hallid ja porised, siis oli just tema põhjuseks, miks ma ennast üldse vaevusin päeval välja vedama. Praeguseks on sellest saanud juba omamoodi mõnus traditsioon ja ma naudin neid jalutuskäike 110%. Ehk kui väljas on paras “koera ilm” ja ei ole tegelikult üldse tahtmist diivani seest oma tagumikku üles upitada, siis ainult tema pärast ajan ma ennast ikka püsti ja lähen teen kasvõi pisikese ringi. Ka eilse tuisu ja tormiga käisime väikesel 2,7km jalutuskäigul ja see koera rõõm on iga sentimeetrit sajaga väärt. Mis minu jaoks kõige hämmastavam on see, et tänu Deivile olen ma vaikselt hakanud üle saama ka oma suurest hirmust pimeduse ees. Kui keegi oleks aasta tagasi mulle väitnud, et ma lähen õhtul pimedas üksi jalutama, oleksin ma ta hullumajja ravile saatnud. Ehk siis lisaks sellele, et ta inspireerib mind ennast rohkem liigutama, aitab ta mul vaikselt üle saada ka mu hirmudest.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s