Päev 7 – Midagi, mille nimel olen võimeline võitlema

Kui küsimus oleks kelle nimel, poleks minu jaoks praegu mingi probleem siia terve pikk nimekiri kirja panna. Alustades siis Matust, Kaidost ja minu perest ning lõpetades mu sõprade ja lemmikloomadega. Kui aga küsimus on “Millest”, on küsimus minu jaoks palju keerulisem.

 

Alustuseks kindlasti on kodu see, mille nimel olen valmis võitlema. Eriti oluline on see praegu, kui mul on väike laps. Oma kodu on lapsele kindlus ja väga vajalik, et ta saaks ennast turvaliselt tunda. Kui ise veel harjud uue elukorralduse ja uue eluasemega ehk kiirelt, siis lapse jaoks on üldiselt see palju raskem. Meil on isegi inglismaal mu vanemate juures keeruline käia, sest Matu seal esialgu magab ülikehvalt, kuni jälle ära harjub uue keskkonnaga. Samamoodi olen valmis võitlema oma kodukoha nimel, et siin oleks kõik hästi ja korras. Praegu ajangi näiteks seda rida, et inimesed oma kodukanti rohkem hoidma hakkaksid ja prahti maha ei loobiks. Sest kui septembris jalutades olid tee ääred üsna puhtad ja ilusad, siis 3 kuuga on neist saanud tõeline prügimägi.

Kindlasti oleksin valmis võitlema ka parema töökoha ning palga pärast. Kui on tööl alluvaid, siis ka nende heaolu pärast. Ära ei saa unustada ka seda, et töökeskkonna pärast saab ka võidelda, et seal kõik ikka korras oleks ning töötamine hästi sujuks.

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s