Päev 9 – Minu tugevad küljed

See on küll ehtne ego buustimise postitus tulemas hetkel. Aga kes see teine koera saba ikka kergitab, kui koer seda ise ei tee.

  • Abivalmidus – Ma üritan alati aidata, nii palju kui minu võimuses on. Sealjuures ei ole vahet, kas minult palutakse abi või pakun ise vajadusel abi. Minu jaoks ei ole probleem vastu ööd minna naabrile appi koera püüdma või üllatusena tema eest lund lükata või lehti riisuda. Rääkimata siis muudest igapäevastest asjadest.
  • Sõbralikkus – Vähemalt ma ise pean ennast küll üsna sõbralikuks inimeseks.
  • Lojaalsus – Endale olulistele inimestele olen alati lojaale. Vähemalt seni, kuni nad minu usaldust ei kuritarvita.
  • Töökus – Kuigi ma olen üsna suur laiskvorst, siis tööd teen ma üldiselt alati väga hoolega. Minu jaoks on oluline, et tööl kõik hästi sujuks ja korras oleks, seega ei pelga selle nimel ka vaeva näha. Sealhulgas on minu jaoks oluline ka see, et klienditeenindus valdkonnas klient rahulolevana lahkuks ning saaks selle, mida soovib.
  • Loovus
  • Armastus – Armastan siiralt ja põhjalikult ning ei karda seda ka välja näidata ning öelda. Pean enda tugevuseks seda, et ei unusta oma lähedasi ära ning ütlen neile pidevalt, kui tähtsad nad minu jaoks on. Elu on liiga lühike ning ma ei soovi kahetseda ütlemata sõnu.

    imgp1143

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s