Päev 10 – “Mis siis kui…”

Oh, sama algusega mõtteid on mul alatasa peas palju ning iga kord jõuavad mõtted välja erinevasse kohta. Üritan siis mõned kirja panna.

“Mis siis kui me peaksime Matuga kahekesi jääma?” – Ilmselt sellele kaks lahendust, kas kolin ära inglismaale vanemate juurde või peaksin leidma endale uue kaaslase, kellega kodu jagada. Süda kaldub esimese valiku poole, sest mu vanemad on minu jaoks niivõrd olulised tugisambad. Teiselt poolt jällegi armastan ma väga eestimaad, armastan väga oma sõpru ning koos kõigi oma loomadega oleks mul väga raske nii kaugele kolida. Ja vähemalt Tootsist ma loobuda ei saa. Üksinda aga ei tuleks rahaliselt ilmselt kuidagi toime, seega olekski vaja leida mõni tore sõbranna näiteks, kes mind välja kannataks ja tahaks minuga koos elada.

“Mis siis kui võidaksin lotoga suurema summa?” – Ilmselt ostaksin esimese asjana selle maja ära. Kui esialgu ei tahtnud ma sellest kuuldagi, siis praegusel hetkel on raske mõelda sellele, et peaksin ühel hetkel siit ära kolima. See koht ja need inimesed on lihtsalt niivõrd armsaks saanud. Teiseks ostaksin uue auto, sest kuigi meie praegune auto on mulle niivõrd armas, siis aeg teeb oma töö ja varsti vajab see paratamatult välja vahetamist. Ja kui raha veel üle jääb, siis teeksin kodus remondi ja ehitaksin Matule hoovi uhke mängumaja ka.

“Mis siis kui töötukassa annaks mulle võimaluse valida üks koolitus nende kulu ja kirjadega?” – Valiksin pediküüri koolituse ja saaksin selles paganama heaks!

“Mis siis kui mul oleks võimalus valida endale juurde üks lemmikloom?” – Mul on kaks suurt unistust. Üks neist on prantsuse pässküülik ning teine on Skye terjer. Kui saaksin valida praegu kohe ühe, võtaksin küüliku. Mitte, et küülikud mulle olulisemad oleksid, vaid küülikuga oleks lihtsam antud hetkel kergem. Ta saab vajadusel hakkama paar päeva ka üksinda ning ei oleks vajadust pidevalt naabritelt näiteks abi paluda, et kas keegi saab käia ja hoida. Lisaks muudaks koera võtt minu jaoks palju keerulisemaks ka inglismaal käimise. Unistan siiski, et ühel hetkel mõlemad nunnud leiavad tee minu juurde.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s