Päev 11 – Kirjuta oma tänasest päevast

Äratuskell oli pandud helisema 7:30, kuid 7:22 ajas Matu mind üles lauluga “Emme, mul on pissihäda”. Käis pissil ära ning peale seda veel veidi vedelesime ja jutustasime, enne kui alla korrusele kolistasime. Matu hakkas multikat vaatama ja mina pesin kiiruga pea ära. Peale seda panime riidesse, haarasime lasteaiariiete koti ühes ning suundusime 8:25 Liina juurde, et koos nendega lasteaeda vurada.

Lasteaias läks kiirelt. Panin puhtad riided kappi ära, Matu pani lühikesed püksid ja sandaalid, pesi käed ning tahtis juba mängima joosta. Tuli tegi küsimise peale mulle musi ja kalli ning jooksid siis Kristjaniga koos akna peale meile lehvitama. Liinaga sain pool maad kodu poole tagasi ning teise poole sain siis jalutada. Käisin kiiruga kodust läbi, võtsin saabaste alla käivad naelad ning suundusin teise naabrinaise juurde hommikukohvile. Veidi peale kümmet võtsin tema imearmsa vasika mõõtu koera ühes ning läksin temaga väikesele jalutuskäigule metsa. Peale jalutuskäiku viisin koera tagasi tema koju, rääkisime veel naabrinaisega mõned sõnad juttu ning tulin tagasi koju.

Kuna tuul oli tõusnud ja üsna külmaks oli muutunud, siis helistasin Annikale ja palusin, kas ta saab minuga pärast Matule järele minna. Endal pole häda midagi sellise ilmaga jalutada aga ta siin on niigi jutti haige olnud ja see tuul teeb talle palju rohkem liiga. Peale telefonikõne lõppu läksin teistpidi jälle uksest välja ning võtsin Deivi (teise naabri imearmas Laika, kellega oleme mitu nädalat juba põhimõtteliselt iga päev jalutamas käinud), et veel väike jalutuskäik metsa vahel teha. Tagasi koju jõudsin veidi peale 12. ning siis sain lõpuks maha istuda ja hommikusöögi kallale asuda. Ehk siis kiiruga tassike kohvi ja eile õhtune pasta sisse. 12:23 oli juba Annika ukse taga ja käisime koos Matul lasteaias järel.

Koju tagasi jõudes Matu veidi mängis ning viisin ta siis voodisse ära, lootuses et ta lõunaunne jääb. Ise sättisin end lõpuks “Me before you”-d vaatama. Reaalselt aga Matu laulis terve filmi vaatamise aja voodis ja jäi magama alles siis, kui üles läksin ja teda kaissu võtsin. Siis ka magas vaid siis, kui käsi ta ümber oli. Nagu üritasin voodist välja hiilida ärkas ta nutuga üles. Seega olin sunnitud koos temaga lõunat magama. Alla tulime siis, kui Kaido koju jõudis. Matu oli veel tükk aega väga viril ja tahtis vaid süles olla. Lõpuks ronis ikka maha ja hakkas mängima. Ja siis helistas naabrimees, et Kristjan kutsub Matut enda juurde mängima. Seega toppisin meid riidesse ja veetsimegi õhtu seal. Poisid mängisid omavahel, 2 naabrimeest nokitsesid arvuti kallal ja ma mängisin kamina ees istudes Candy crushi. Koju tagasi tulime veidi peale kella 21. Tegin meile tatra putru, sõime kõhud täis ja Matu läks tuttu.

Üldiselt sellised igavad minu päevakesed ongi, veeretame neid vaikselt õhtusse.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s