Päev 16 – Minu tähtkuju

Neitsi tähtkuju iseloomustus: Neitsi tähtkuju all sündinu on mõistusinimene, sügava iseloomu ja kriitilise mõistusega. Need inimesed tahavad lõpuni kõike teada, et veenduda selle tõsiduses. Selge loogika, reaalsuse ja selguse tunnetus. Selle märgi all sündinutel on elu küsimustele terav pilk, nad on ettevõtlikud ja uudishimulikud, küllalt kavalad, kuid siiski tagasihoidlikud. Nad oskavad teistelt nende saladusi välja meelitada, kuid enesest ei armasta palju avaldada. Nad nõuavad kõigilt inimestelt täpset käitumist ja täpsust. Hirmu nad ei tunne. Tegutsemine on alati läbi mõeldud. Nad ei salli liialdusi, ekstsentrilisust ja vihkavad ebaõiglust. Korraarmastus võib muutuda lausa maaniaks. Neile meeldib koguda raha, nad on kokkuhoidlikud ja kergemeelselt välja antud raha tekitab neis meelehärmi.

Neitsi tähtkuju all sündinutel on alati isikupärane mõistus ja nad on head töötajad. Neist saavad head pedagoogid, kollektsionäärid, raamatukogu töötajad ja teised.

Selle tähtkuju all sündinud omavad kirge teadmiste järele, õpivad kogu elu lõpuni. Neil on suur tahe lugemiseks ja uurimiseks. Nad on uhked oma teadmistele ja lasevad seda meeleldi välja paista. Neil on kõneand ja nendega on raske vaielda. Ülemusena väga pedantne ja on väiklase nõudlikkusega korra järele, õige kardetav. Nad arvustavad meeleldi teisi, kuid ei taha, et neile sama mõõdupuuga mõõdetaks.

Reeglina elavad need inimesed kaua, on lugupeetud, kuigi pedantsuse pärast tekib tülisid, ka pisiasjade pärast. Kuid nende praktiline meel, elutarkus ja kaine mõtlemine aitavad neil alati kohaneda partneriga.

Neitsi tähtkuju all sündinud elavad armusuhetes üle palju pettumusi ja ka nende abielud pole õnnelikud, ikka tuleb ette arusaamatusi.

Selle tähtkuju all sündinud naised on hoolitsevad, kuid neil tuleb puudu temperamentidest. Nad armastavad flirti ja seda väga peenelt, virtuooslikult, kuid nad ei lähe alati kaugemale ning tõmbuvad viimasel hetkel tagasi. Nad kannatavad üldiselt häbelikkuse all, kuid oskavad seda varjata. Oma kalduvuse tõttu kriitikale, analüüsile, märkustele, seavad tihti ohtu oma suhted lähedastega.

Kui ma praegu seda iseloomustust vaatan, siis mõned asjad klapivad väga hästi aga mõned on väga puusse.

Neitsi pedantsuse kohapealt näiteks asi ei klapi, kuigi tean ka neitsisid kes selles osas 100% kirjeldusele vastavad. Ilmselt minu puhul on omad lõvi tähtkuju mõjutused juures. Töö juures nõudsin tõesti korda ja puhtust aga kodus ma monki ei mängi. Muidugi mulle meeldiks korras kodu aga ma olen lihtsalt liiga laisk, et hommikust õhtuni küürida.

Niisamuti ei ole ma eriline raha koguja ning raha välja andmine ei tekita minus ka erilist meelehärmi. Vähemalt nii kaua, kuni minu arvates asi õigesse auku läheb. Kui aga peaks maksma ilmselgelt üle hinnatud eseme eest, tekitaks see meelehärmi minus küll.

Ja Matu on neitsi lõpp ning teda mõjutavad kaalud. Tema puhul saan samamoodi öelda hetkel, et on küll neitsist palju jooni aga mitte 100% neitsi. Kuigi seda iseloomustust vaadates tekkis küll üks inimene kohe silme ette, kelle puhul see vist 110% ühtib. :D

4 thoughts on “Päev 16 – Minu tähtkuju

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s