Raja kaubamaja

Olen varasemalt ka rääkinud Raja kaubamajast aga võtan selle taaskord teemaks.

Teatavasti on laste lemmikud esemed ikka teatud multikategelaste teemalised. Raja kaubamaja pakub just eelkõige selliste laste lemmik tegelastega esemeid ja riideid ning seda väga mõistlike hindadega. Pakkumises on erinevad riided, jalanõud, seljakotid ja spordikotid, nõud ja saunalinad-rätikud, voodipesud ja kummiga voodilinad ning palju muudki.

Olemas on Frozen, jääaeg, Paw patrol, Ponid, Barbie, Peppa, Ämblikmees, Autod, Masha, Trollid ning paljud teised laste lemmikud tegelased. Miks mitte last nende esemetega veidi rõõmustada. :)

Matul on sealt pärit üsna mitmed riideesemed, 3 paari Demari jalanõusid (kummikud ja kahed saapad), loomulikult melamiinist Minioni teemaline nõude komplekt, Trollidega portselantass, Georgega pleed ja kaks seljakotti . Varsti tulemas veel joonistuskomplektid ka, mis pakuvad kindlasti jälle poisile rõõmu.

Raja kaubamaja on aga valmis saanud ka oma e-poega. Praegusel hetkel on neil ka kampaania 5. novembrini, kus kõikide riiete ja aksessuaaride pealt saab -15% alla. Seega kasutage võimalust ja kasutage Raja kaubamaja e-poodi.
Samas tasub silm peal hoida siiski ka grupil, sest aegajalt toimub siiski ka ühistellimusi, kus saab soodsalt igasugu vingeid esemeid lastele soetada.

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s