Kes kardab välgutüdrukut?

Detsembris tegi armas Heli väikese jõulukingituse ja saatis mulle oma uue raamatu. Lubasin peale lugemist selle kohta ka väikese tutvustuse teha ja parandan nüüd selle vea.

“Kes kardab välgutüdrukut” on sarja “Mõni õhtu romantikat” kuues raamat. Kuna olen lugenud läbi ka eelnevad viis osa, julgen väita, et kuues osa on neist tugevaim ning pakkus kõige parema lugemiselamuse.  Helil on imeline oskus oma raamatutega tähelepanu pöörata olulistele asjadele, mille peale ise nii kergelt ei tulegi. Eks ole meie kõigi elus mingil eluperioodil olnud selliseid sõpru või sõbrannasid nagu antud loos Eleri. Ka ise olen kunagi sellist toredat sõbrannat omanud, kes üritas minu elu korraldada. Minu õnneks ja tema kahjuks ei läinud see tal aga läbi ja praeguses hetkeks ta enam minu elus rolli ei mängi. Paneb aga tõsiselt mõtlema, et kui palju võib neid inimesi usaldada, keda saad enda sõpradeks või sõbrannadeks nimetada. Igal juhul raamat on lugemist väärt ning jään huviga ootama sarja järgmist osa.

Sisututvustus: 

,,Olen viimase kümne aasta jooksul harjunud sellega, et mehed mu elus tulevad ja lähevad. Aga Eleri on mu kõrval sel ajal alati olemas olnud. Ja Meeno on mu elust kogu selle aja kadunud olnud. Äkitselt on aga kõik poolused ümber keeratud ja mul pole õrna aimugi, milliste mängureeglitega seda uut mängu mängitakse.

,,Kes kardab välgutüdrukut?” on Heli Künnapase sarja ,,Mõni õhtu romantikat” kuues raamat. Seekordses raamatus peab kodusesse Pärnu-Jaagupisse naasnud Annely muutunud oludes ümber hindama oma mineviku ning selgeks õppima õppetunni, et kui sa ise oma elu ei juhi, siis teeb seda keegi sinu eest.
Sarja kõik raamatud on eraldiseisvalt loetavad.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s