Saaga Hansaposti kulleriga jätkub.

Täna on teisipäev, tellimuse tegemisest on möödunud 2 nädalat ja 1 päev ning kuller sai mu paki kätte 9 päeva tagasi. Nagu arvata võite, siis pakk ilmselgelt minuni jõudnud ei ole.

Eile võtsin uuesti telefoni pihku ning helistasin Hansaposti infotelefonile. Laulsin oma lugulaulu uuesti ette ja kuulasin järjekordseid vabandusi ning sain lubaduse, et edastavad kogu info juhatajale ja uurivad, miks kuller ei ole siiani pakki kohale toimetanud. Kõige naljakam on asja juures see, et 9 päeva tagasi panid ka mu vanemad inglismaalt mulle paki teele, mis tuli mööda maad ja jõudis eile hommikul minuni. Küllap siis Manchester on palju lähemal, kui Tallinn, sest Tallinna külje alt pole pakk 9 päeva jooksul veel siiani jõudnud. Hansapostist sain teada, et see fastest on neil uus kuller ja uus teenus. Eks näis, kui kauaks neil sellise kiiruse juures see koostöö jätkub, sest praeguse kiiruse korral kaotavad nad küll ilmselt nii mõnegi kliendi.

Täna sain siis päeval Hansapostist taas e-maili, et vabandavad ebameeldivuste pärast ja paluvad kulleril minuga ühendust võtta. Täna ma igal juhul kullerilt kõne ei saanud ning saatsin õhtul ka e-maili Hansapostile tagasi. 2 päeva on aega neil see olukord lahendada ja kui neljapäevaks pakk minuni jõudnud ei ole, siis olen sunnitud lihtsalt tellimuse tühistama. Ma ei kavatse jääda mitu kuud ootama ja kodus sitsima, et EHK TÄNA lõpuks saab laps oma kaua oodatud voodi kätte. No milleks? Kui ei suuda firma tagada normaalset kullerteenust, siis see on minu jaoks viimane kord nende kaudu tellida. Pigem maksan rohkem aga saan oma tellitud kauba ka lubatud päevade jooksul kätte, mitte ei raiska oma aega, telefoniarvet ja närve sellise firma peale.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s