Hansaposti saaga sai lõpu

Viimati kirjutasin, et annan neile neljapäevani aega pakk minuni toimetada ning kui ei jõua, siis tühistan tellimuse. Pakk ei jõudnud minuni ja helistasin siis neljapäeva õhtul, et tellimus tühistada. Kõnele vastanud naisterahvas küsis vaid tellimuse nr ja lubas tellimuse tühistada. Arvasin, et sellega ongi siis ühel pool. Imestasin veel, et isegi ei küsitud põhjust.

Reedel sättisime Matuga linna, sest plaanisin minna endale kella ostma ja Matule Jyskist voodit. Olime just hommikusöögi kallale asumas, kui mulle helistas võõras number. Võtsin vastu ja kõne tuli FastEsti laost. Minu tellimuse tühistamise soov jõudis nendeni ja helistas üle, et küsida kas olen ikka kindel või sooviksin paki siiski kätte saada, et ta seisab hetkel meie paki kõrval. No ilmselgelt oleksin ma soovinud ju pakki kätte saada aga seda juhul, kui ma selle tõesti kohe samal päeval ka kätte saaksin. Ütlesin seda ka härrale, kes lubas kohe paki väiksema auto peale panna ja ära saata. Lubas tagasi helistada, et öelda kellaaja, millal pakk jõuab. Jõudsin juba mõelda, et raudselt nüüd jäetakse mind jälle ootama, kui tuli uus kõne neilt. Härra ütles, et tuleb isiklikult pakki tooma ja jõuab umbes tunni jooksul, kas see sobib mulle.

Tunnike hiljem ei olnud kuller veel tulnud, küll aga jõudis mu sõbranna Liia kohvitama. Ei läinud kaua aega mööda, kui lõpuks saabus maja ette ka väike buss koos minu kaubaga. Rääkides härraga sain teada, et tema isiklikult oli kolm korda selle paki laost välja saatnud aga kuller tõi tagasi ja väitis, et ei saanud minuga ühendust. Naabrinaine oli ka kõrval ja väljendas oma pahameelt, et see on ju täielik ajuvaba jutt, sest ma olen 24/7 telefoni teel kättesaadav ning terve aja kodus istunud ja oma pakki oodanud. Rääkimata sellest, et esimesel korral oli kellaaeg kokku lepitud ja kuller ei ilmunud lihtsalt kohale. Härra lubas uurida väljavõtteid ja vaadata, mis jama need kullerid ajasid. Iseasi, kas ta seda reaalselt teeb ka muidugi. Igaljuhul järjekordne tõend selle kohta, et kullerid on igavesed päevavargad ja ei tee oma tööd korralikult.

Lõpuks sain oma paki kätte ning härra aitas kõik ka tuppa kanda vabatahtlikult. Kontrollisin üle, et kõik on olemas ja härra sai lahkuda. Matu muidugi siiberdas ümber oma voodijuppide ja ei jõudnud ära oodata, millal see ometi kokku pannakse. Mina aga hakkasin oma uut kella hoopis näppima ja nautisime Liiaga kohvi. Lisaks voodile ja kellale sain kingituseks Hansapostilt sirgendajad. Neil on see kampaania, et 80+ eurose tellimuse puhul saab valida endale kingituse või soodushinnaga toote. Mul vahel oleks sirgendajat vaja, seega valisingi siis selle.

Rääkides aga nüüd tellimusest endast, siis olen asjadega tõesti väga rahul. Tellisin endale aktiivsusmonitor-kella, mis näeb välja nagu tavaline kell. Niivõrd ilus ja stiilne näeb välja. Lisaks veekindel ja patareiga, ei mingit akude laadimist. Pakend oli väga ilus ning minu jaoks suureks üllatuseks, et kaasas ka kruvikeeraja ning tagavarakruvid. Esialgu oli küll harjumatu, kuna pole eriline kella kandija kunagi olnud. Kuid praeguseks ära võttes lausa tühi tunne. Ja seierid helendavad pimedas, seega näen ka öösel mis kell on, ning ei pea telefoni järele haarama.

Ja Matu voodi on ka väga super investeering. Pakist välja võttes oli nii mõnus männi lõhn (on tegelikult siiani magamistoas) ja väga lihtne oli seda kokku panna. Matu aitas omalt poolt polte sisse keerata, ma keerasin vaid tugevamalt üle pärast. Ja kaasas olev vedrumadrats on parem, kui meie enda vedrumadrats. Mis peamine, laps ise on väga sillas ja magab oma uues voodis hea meelega. Mu vanemad saatsid inglismaalt talle uhke uue voodipesu ka, nüüd siis eriti mõnus tal magada oma Paw patroli voodipesu vahel. 139 eurot on selle komplekti eest ikka väga soodne hind, seega omalt poolt julgen soovitada küll. Ainult kulleriga tuleb ette vaadata või siis leida võimalus ise lattu järele minna.

Runtastic Moment Rose Gold

Voodi Rain + bonell vedrumadrats.

4 thoughts on “Hansaposti saaga sai lõpu

  1. Kullereid on ikka igasuguseid. Mul on kehv kogemus DPD kulleriga. Täpselt ei teadnud millal tulema peaks aga no nad ju saadavad enne sõnumi. Tuli sõnum… 9:55, et DPD kuller toimetab teile täna paki kella 10-11 ajavahemikus. Mind muidugi polnud kodus aga helistasin siis kohe mehele, et olgu valmis. Kuller ei tulnudki. Kui helistasin järgmine päev ja uurisin, siis vastati ka, et kuller on pannud kirja, et kedagi polnud kodus. Siis sain ka veidi kurjaks, et esiteks, kui te saadate 5 minutit enne sõnumi, et me nüüd tuleme, siis on raske just sel hetkel kodus olla. Ja neil on olemas mu telefoninumber, miks siis kuller ei helistanud ja uurinud. Tundub, et kullerid lihtsalt ei viitsi tuua ja siis pärast panevad vabanduseks, et ei saanud inimest kätte, kedagi polnud kodus vms.

    • Ilmselt nad pigem jah luiskavad. Aga no lausa 3 korda seda jutti teha on ikka tase. 40km tallinnast pole selline pommiauk ka, et siia nii hirmus raske oleks ära tuua. Igaljuhul edaspidi on teada värk, et kui vähemalt fastestiga tegemist, tuleb KOHE neile endale lattu helistama hakata ja nõuda, muidu jäädki ootama teadmata ajaks.

  2. Tere!
    Ega sa selle kellaga juba nii sõber pole et oskaksid nõu anda?
    Ma tellisin ka Hansapostist selle kella aga lugu selline et aega ei näita , mul koguaeg kell 11.08. Oskad sa soovitada midagi? Käsitsi äpi kaudu ka ei saanud kalibreeritud.. Äkki batarei? :(

    • Märkasin kahjuks alles nüüd seda kommentaari. Ma ei tea, kuidas see kahe silma vahele on jäänud. Igal juhul ilmselt võib tegemist olla küll sellega, et patarei on tühi.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s