Lapsel kukub 9

Täiesti uskumatu on see, et Matu saab loetud päevade pärast juba 9. aastaseks. Aeg on vaikselt hakata tegelema tema sünnipäevaga. Koht ja peamine tegevus ammu planeeritud aga ees on keerulisem osa, ehk külalised, kingid ja toidupoolis.

Mul pole veel õrna aimugi, mida talle kinkida. Tal on küll erinevaid soove aga mis see kõige õigem oleks. Muidugi ta on kaua unistanud nintendo switchist aga kuna meil on WII ja tavaline telekamäng olemas, siis uut konsooli muretseda ei taha ning ütleme ausalt, see hind on ka üle mõistuse. Pigem vaataks siis uusi mänge WII-le juurde. Poes küll enam ei müüda aga õnneks järelturul neid ikka liigub (Juhul, kui kellelgi on neid üle, võib mulle alati märku anda).

Muidugi lauamängud on alati kindla peale minek. Tean, et ta on juba mõnda aega unistanud Klaskist aga selle vb kingivad pereliikmed ise. Samamoodi piilgub ta alati ka Smart games mänge, näiteks Walls and Warriors ja Ghost hunters. Siiamaani pole raatsinud ta neid aga oma raha eest osta. Viimati otsustas selle asemel Carcassonne uue laiendi osta, sest sellest saame mõlemad rõõmu tunda. Ja muidugi mäng millest ta juba kaua unistanud, ehk Qwirkle. Avastas selle mängu noortekeskusest ja talle hullupööra see meeldis.

Siis on tema nõrkuseks koerad, koertega seotud asjad ning kaisukad. Mis talle kindlasti väga rõõmu valmistaks, oleks TY Spirit. Tal on neid Ty kaisukaid tegelikult juba palju aga ikka veel on vähe ja poes käies alati piilub ja uurib neid. Kuna ma ise olen ka lapsest saadik olnud suur kaisuloomade fänn, ei pane seda ka lapsele pahaks.

Oh ja muidugi legod on need, millest ei saa kuidagi üle ega ümber. Parimad pakkumised legodele on olnud alati 1a lehel, seega sealt ma neid alati ka vajadusel vaatan. Eelmisel aastal sai sealt tellitud kaks suurt legokomplekti, mis olid märkimisväärse soodustusega. Sünnipäevaks sai sealt endale uurimislaeva, mis muidu maksis 140€ kanti ja sealt sain selle 96€-ga. Ja teiseks jõuludeks lego reisirong, mis maksis muidu vist 150€ kanti aga sealt sain jällegi 96€ eest.

Kui ma talt endalt küsisin sünnipäeva soovide kohta, siis ladus pika mõtlemise peale letti neli asja. Esiteks tal mõned Lassemaia raamatud puudu ja sooviks neid endale riiulisse. Ta on väga suur Lassemaia fänn olnud juba mitu aastat ja tahab endale kõik osad riiulisse saada. Teiseks tõi ta välja Gravitraxi tunneliga komplekti. Eelmisel aastal sai sünnipäevaks põhikomplekti ja soovib nüüd lisakomplekte, et saaks veel lahedamaid radu ehitada. Siis oli tema nimekirjas sihikuga NERFi püss. Ja viimaseks Color Reveal mudelautod.

Lisaks kõigele meeldivad talle väga igasugu teaduskomplektid ning kristallmaalid (eriti koertega). Ning muidugi kõiksugune robootikaga seonduv, sellest ei saa ta ka kuidagi üle ega ümber. Nüüd pean leidma selle õige, mida ise lapsele kinkida ning nii mõnegi asja saab siit nimekirjast ka sõpradele kingisoovidena jagada. Ühte pidi on põnev oodata lapse sünnipäeva, sest ta ise on selle pärast nii põnevil. Teist pidi võttes tahaks väga, et see trall juba möödas oleks ja saaks kergemini hingata. Õnneks kahe nädala pärast on möödas nii sünnipäev, kui pidu ise. :)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s